LQW04AN3N6C00D
LQW04AN3N6C00D Murata Electronics
JELF243A-0090.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 3.6NH 530MA 100 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LQW04AN3N6C00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN3N6C00D LQW04AN3N6C00D Виробник : Murata Electronics murata_inductors-1186262.pdf Fixed Inductors 3.6nH 0.2nH 100MHz