LQW04AN3N9D00D Murata Electronics North America
o05e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FIXED IND 3.9NH 530MA 100 MOHM
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 03015; 3.9nH; 530mA; R: 0.1Ω; LQW; 180mm; 0,5nH, Manufacturer series: LQW, Operating temperature: -55...125°C, Case - inch: 03015, Resonant frequency: 12GHz, Case - mm: 0804, Tolerance: 0,5nH, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 3.9nH, Resistance: 0.1Ω, Roll diameter max.: 180mm, Operating current: 0.53A.
Інші пропозиції LQW04AN3N9D00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
LQW04AN3N9D00D LQW04AN3N9D00D Виробник : MURATA o05e.ashx Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 03015; 3.9nH; 530mA; R: 0.1Ω; LQW; 180mm; 0,5nH
Manufacturer series: LQW
Operating temperature: -55...125°C
Case - inch: 03015
Resonant frequency: 12GHz
Case - mm: 0804
Tolerance: 0,5nH
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 3.9nH
Resistance: 0.1Ω
Roll diameter max.: 180mm
Operating current: 0.53A