LQW04AN43NJ10D Murata Electronics
JELF243A-0149-1380920.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors
на замовлення 9990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 43NH 180MA 1.2 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0302 (0804 Metric), Size / Dimension: 0.031" L x 0.016" W (0.80mm x 0.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max, Q @ Freq: 15 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 1.6GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 03015 (0804 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, Inductance: 43 nH, Current Rating (Amps): 180 mA.
Інші пропозиції LQW04AN43NJ10D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN43NJ10D LQW04AN43NJ10D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0149.pdf Description: FIXED IND 43NH 180MA 1.2 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0302 (0804 Metric)
Size / Dimension: 0.031" L x 0.016" W (0.80mm x 0.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.2Ohm Max
Q @ Freq: 15 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 1.6GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 03015 (0804 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Inductance: 43 nH
Current Rating (Amps): 180 mA