LQW04AN47NJ20D
LQW04AN47NJ20D Murata Electronics
productdetail.aspx?partno=LQW04AN47NJ20%23
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 47NH 140MA 1.68OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0302 (0804 Metric)
Size / Dimension: 0.031" L x 0.016" W (0.80mm x 0.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.68Ohm Max
Q @ Freq: 19 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 3.4GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 03015 (0804 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 nH
Current Rating (Amps): 140 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47NH 140MA 1.68OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0302 (0804 Metric), Size / Dimension: 0.031" L x 0.016" W (0.80mm x 0.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.68Ohm Max, Q @ Freq: 19 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 3.4GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 03015 (0804 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Part Status: Active, Inductance: 47 nH, Current Rating (Amps): 140 mA.
Інші пропозиції LQW04AN47NJ20D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN47NJ20D LQW04AN47NJ20D Виробник : Murata Electronics productdetail.aspx?partno=LQW04AN47NJ20%23 Description: FIXED IND 47NH 140MA 1.68OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Q @ Freq: 19 @ 250MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 47 nH
Current Rating (Amps): 140 mA
товару немає в наявності
LQW04AN47NJ20D LQW04AN47NJ20D Виробник : Murata Electronics JELF243A_0170-1623606.pdf RF Inductors - SMD Fixed IND 47nH 140mA NONAUTO