LQW04AN4N3D00D
LQW04AN4N3D00D Murata Electronics
JELF243A-0090.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 4.3NH 530MA 100MOHM SM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LQW04AN4N3D00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN4N3D00D LQW04AN4N3D00D Виробник : Murata Electronics murata_inductors-1186262.pdf Fixed Inductors 4.3nH 0.5nH 100MHz