LQW04AN4N7C00D
LQW04AN4N7C00D Murata Electronics
DS_LQW04AN_00-1381101.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 4.7nH 0.2nH 100MHz
на замовлення 8990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7NH 440MA 140MOHM SM, Tolerance: ±0.2nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0302 (0804 Metric), Size / Dimension: 0.031" L x 0.016" W (0.80mm x 0.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm Max, Q @ Freq: 20 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 10GHz, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 03015 (0804 Metric), Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Inductance: 4.7 nH, Current Rating (Amps): 440 mA.
Інші пропозиції LQW04AN4N7C00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN4N7C00D LQW04AN4N7C00D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0090.pdf Description: FIXED IND 4.7NH 440MA 140MOHM SM
Tolerance: ±0.2nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0302 (0804 Metric)
Size / Dimension: 0.031" L x 0.016" W (0.80mm x 0.40mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Q @ Freq: 20 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 10GHz
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 03015 (0804 Metric)
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Inductance: 4.7 nH
Current Rating (Amps): 440 mA