LQW04AN5N6C00D
LQW04AN5N6C00D Murata Electronics
DS_LQW04AN_00-1381101.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 5.6nH 0.2nH 100MHz
на замовлення 9677 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6NH 470MA 120 MOHM.
Інші пропозиції LQW04AN5N6C00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN5N6C00D JELF243A-0090.pdf
LQW04AN5N6C00D LQW04AN5N6C00D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0090.pdf Description: FIXED IND 5.6NH 470MA 120 MOHM