LQW04AN6N2D00D
LQW04AN6N2D00D Murata Electronics
LQW04AN6N2D00_23-2321117.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 6.2nH 0.5nH 100MHz
на замовлення 879 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.2NH 390MA 190 MOHM.
Інші пропозиції LQW04AN6N2D00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN6N2D00D Виробник : Murata Electronics North America o05e.ashx Description: FIXED IND 6.2NH 390MA 190 MOHM