Продукція > LQW > LQW04AN6N8C00D
LQW04AN6N8C00D
o05e.ashx
Виробник:
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LQW04AN6N8C00D
Description: FIXED IND 6.8NH 440MA 140 MOHM.
Інші пропозиції LQW04AN6N8C00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN6N8C00D Виробник : Murata Electronics North America o05e.ashx Description: FIXED IND 6.8NH 440MA 140 MOHM
на замовлення 7 шт:
LQW04AN6N8C00D LQW04AN6N8C00D Виробник : Murata Electronics murata_inductors-1186262.pdf Fixed Inductors 6.8nH 0.2nH 100MHz