Продукція > LQW > LQW04AN8N2C00D
LQW04AN8N2C00D
o05e.ashx
Виробник:
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LQW04AN8N2C00D
Description: FIXED IND 8.2NH 350MA 230 MOHM.
Інші пропозиції LQW04AN8N2C00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN8N2C00D Виробник : Murata Electronics North America o05e.ashx Description: FIXED IND 8.2NH 350MA 230 MOHM
на замовлення 7 шт:
LQW04AN8N2C00D LQW04AN8N2C00D Виробник : Murata Electronics murata_inductors-1186262.pdf Fixed Inductors 8.2nH 0.2nH 100MHz