LQW04AN8N2D00D
LQW04AN8N2D00D Murata Electronics
murata_inductors-1186262.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 8.2nH 0.5nH 100MHz
на замовлення 6470 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 8.2NH 350MA 230 MOHM.
Інші пропозиції LQW04AN8N2D00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN8N2D00D Виробник : Murata Electronics North America o05e.ashx Description: FIXED IND 8.2NH 350MA 230 MOHM