LQW04AN9N1D00D
LQW04AN9N1D00D Murata Electronics North America
JELF243A-0090.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: FIXED IND 9.1NH 400MA 160 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LQW04AN9N1D00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04AN9N1D00D LQW04AN9N1D00D Виробник : Murata Electronics murata_inductors-1186262.pdf Fixed Inductors 9.1nH 0.5nH 100MHz