LQW04CA60NK00D
LQW04CA60NK00D Murata Electronics
JELF243A_0150-1380938.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 03019 90nH 10% 520mA 0.24ohms 2500MHz
на замовлення 8754 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 60NH 620MA 180MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0302 (0805 Metric), Size / Dimension: 0.033" L x 0.020" W (0.85mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 180mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 3GHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 03019 (0805 Metric), Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Inductance: 60 nH, Current Rating (Amps): 620 mA.
Інші пропозиції LQW04CA60NK00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04CA60NK00D LQW04CA60NK00D Виробник : Murata Electronics partnumbering_LQ2E.pdf Description: FIXED IND 60NH 620MA 180MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0302 (0805 Metric)
Size / Dimension: 0.033" L x 0.020" W (0.85mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 180mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 3GHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 03019 (0805 Metric)
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Inductance: 60 nH
Current Rating (Amps): 620 mA
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 60 nH
Current Rating (Amps): 620 mA