LQW04CA90NK00D
LQW04CA90NK00D Murata Electronics
JELF243A-0150.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 90NH 520MA 240MOHM SMD
на замовлення 8998 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 03019 120nH 510mA 10% 0.28ohm 2100MHz.
Інші пропозиції LQW04CA90NK00D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW04CA90NK00D LQW04CA90NK00D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0150.pdf Description: FIXED IND 90NH 520MA 240MOHM SMD
товару немає в наявності
LQW04CA90NK00D LQW04CA90NK00D Виробник : Murata Electronics murata_inductors-1186262.pdf Fixed Inductors 03019 120nH 510mA 10% 0.28ohm 2100MHz