LQW15AN10NG00D
LQW15AN10NG00D Murata Electronics
JELF243A-0050.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 10NH 500MA 170 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 170mOhm Max
Q @ Freq: 25 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5.5GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
на замовлення 290000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MURATA - LQW15AN10NG00D - Drahtgewickelte Induktivität, 10 nH, 0.17 ohm, 5.5 GHz, 500 mA, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 10nH, Bauart der Induktivität: Ungeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 2%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [Metrisch 1005], DC-Widerstand, max.: 0.17ohm, Eigenresonanzfrequenz: 5.5GHz, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Nicht magnetisch, DC-Nennstrom: 500mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: LQW15AN_00 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0.6mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW15AN10NG00D LQW15AN10NG00D Виробник : Murata lqw15an10ng00.pdf Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.01uH 2% 100MHz 25Q-Factor Non Magnetic 0.5A 0.17Ohm DCR 0402 T/R
Кількість Ціна
LQW15AN10NG00D LQW15AN10NG00D Виробник : MURATA JELF243A-0050.pdf Description: MURATA - LQW15AN10NG00D - Drahtgewickelte Induktivität, 10 nH, 0.17 ohm, 5.5 GHz, 500 mA, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10nH
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 2%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [Metrisch 1005]
DC-Widerstand, max.: 0.17ohm
Eigenresonanzfrequenz: 5.5GHz
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Nicht magnetisch
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: LQW15AN_00 Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.6mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10nH
Induktivitätstoleranz: ± 2%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.17ohm
Eigenresonanzfrequenz: 5.5GHz
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Nicht magnetisch
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.6mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
Мінімальне замовлення: 114
LQW15AN10NG00D LQW15AN10NG00D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0050.pdf Description: FIXED IND 10NH 500MA 170 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 25 @ 250MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
Мінімальне замовлення: 40
LQW15AN10NG00D LQW15AN10NG00D Виробник : Murata Electronics JELF243A_0050-1380872.pdf RF Inductors - SMD 10 NH +-.2NH
Мінімальне замовлення: 29
LQW15AN10NG00D JELF243A-0050.pdf SMD індуктивність 10nH/0.5A SMD 0402
на замовлення 325 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Мінімальне замовлення: 63
LQW15AN10NG00D Виробник : Murata LQW15A_Murata.pdf Дросель SMD, L = 10 нГн, Розм = 1,0 x 0,6 x 0,6 мм, Точн., % = 2, Ic = 500 мА, Q = 25, Rdc, мОм = 170, SRF, МГц = 5 500, Конфіг. = 0402, Тексп, °C = -55...+125, Екранування = Ні, Тип осердя = Немагнітне,... Група товару: Індуктивності Корпус: 0402 Од. вим
на замовлення 70 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
товару немає в наявності