LQW15AN10NG0ZD
LQW15AN10NG0ZD Murata Electronics
JELF243A-9114.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 10NH 500MA 0.17OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 170mOhm Max
Q @ Freq: 25 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5.5GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
на замовлення 40000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 10NH 500MA 0.17OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 170mOhm Max, Q @ Freq: 25 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 5.5GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Inductance: 10 nH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW15AN10NG0ZD LQW15AN10NG0ZD Виробник : Murata Electronics JELF243A-9114.pdf Description: FIXED IND 10NH 500MA 0.17OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 25 @ 250MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 10 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
LQW15AN10NG0ZD LQW15AN10NG0ZD Виробник : Murata Electronics JELF243A-9114-1699544.pdf Fixed Inductors 0402 10nH 0.17ohms 500mA +/-2%