LQW15AN10NH0ZD
LQW15AN10NH0ZD Murata Electronics
JELF243A_9114-1699544.pdf
Виробник: Murata Electronics
RF Inductors - SMD
на замовлення 2570 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 0402; 10nH; 500mA; R: 0.17Ω; ±3%; LQW; 180mm, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Inductance: 10nH, Operating current: 0.5A, Resistance: 0.17Ω, Tolerance: ±3%, Manufacturer series: LQW, Resonant frequency: 5.5GHz, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.
Інші пропозиції LQW15AN10NH0ZD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW15AN10NH0ZD Виробник : Murata Electronics Description: FIXED IND
товару немає в наявності
LQW15AN10NH0ZD LQW15AN10NH0ZD Виробник : MURATA Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0402; 10nH; 500mA; R: 0.17Ω; ±3%; LQW; 180mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Inductance: 10nH
Operating current: 0.5A
Resistance: 0.17Ω
Tolerance: ±3%
Manufacturer series: LQW
Resonant frequency: 5.5GHz
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C