LQW15AN11NG00D
LQW15AN11NG00D Murata Electronics
JELF243A-0050.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 11NH 500MA 140 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5.5GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 11 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
на замовлення 90000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: MURATA - LQW15AN11NG00D - Drahtgewickelte Induktivität, 11 nH, 0.14 ohm, 5.5 GHz, 500 mA, 0402 [Metrisch 1005], tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Induktivität: 11nH, Bauart der Induktivität: Ungeschirmt, Induktivitätstoleranz: ± 2%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [Metrisch 1005], DC-Widerstand, max.: 0.14ohm, Eigenresonanzfrequenz: 5.5GHz, usEccn: EAR99, Kernmaterial: Nicht magnetisch, DC-Nennstrom: 500mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Produktpalette: LQW15AN_00 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Produktbreite: 0.6mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW15AN11NG00D LQW15AN11NG00D Виробник : Murata lqw15an11ng00.pdf Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.011uH 2% 100MHz 30Q-Factor Non Magnetic 0.5A 0.14Ohm DCR 0402 T/R
на замовлення 918 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 918
LQW15AN11NG00D LQW15AN11NG00D Виробник : MURATA 2575540.pdf Description: MURATA - LQW15AN11NG00D - Drahtgewickelte Induktivität, 11 nH, 0.14 ohm, 5.5 GHz, 500 mA, 0402 [Metrisch 1005]
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 11nH
Bauart der Induktivität: Ungeschirmt
Induktivitätstoleranz: ± 2%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform/Gehäuse der Induktivität: 0402 [Metrisch 1005]
DC-Widerstand, max.: 0.14ohm
Eigenresonanzfrequenz: 5.5GHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Nicht magnetisch
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktpalette: LQW15AN_00 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 0.6mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 500
LQW15AN11NG00D LQW15AN11NG00D Виробник : MURATA JELF243A-0050.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0402; 11nH; 500mA; R: 0.14Ω; ±2%; LQW; 180mm
Manufacturer series: LQW
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Inductance: 11nH
Resistance: 0.14Ω
Operating current: 0.5A
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±2%
Q factor: 30
Case - inch: 0402
Resonant frequency: 5.5GHz
Case - mm: 1005
Type of inductor: wire
Мінімальне замовлення: 72
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 11nH
Induktivitätstoleranz: ± 2%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.14ohm
Eigenresonanzfrequenz: 5.5GHz
usEccn: EAR99
Kernmaterial: Nicht magnetisch
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Produktbreite: 0.6mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 112
LQW15AN11NG00D LQW15AN11NG00D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0050.pdf Description: FIXED IND 11NH 500MA 140 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±2%
Type: Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 250MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 11 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
Мінімальне замовлення: 40
LQW15AN11NG00D LQW15AN11NG00D Виробник : Murata Electronics JELF243A_0050-1380872.pdf RF Inductors - SMD 11 NH +-.2NH
Мінімальне замовлення: 29
товару немає в наявності
LQW15AN11NG00D Виробник : Murata LQW15A_Murata.pdf Дросель SMD дротяний, L = 11 нГн, Idc, А = 0,5, Точн, % = 2, Q = 30 @ 250 МГц, Rdc, мОм = 140, SRF, МГц = 5 500, Габ. розм, мм = 1,0 х 0,6 х 0,6, Конфіг. = 0402, Тексп, °С = -55...+125, Екранування = Ні, Тип осердя = Немагнітне,... Група товару: Індуктивн