LQW15AN11NJ80D
LQW15AN11NJ80D Murata Electronics
JELF243A-0100.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 11NH 1.4A 83 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 83mOhm Max
Q @ Freq: 32 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 6.2GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Inductance: 11 nH
Current Rating (Amps): 1.4 A
на замовлення 9110 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 11NH 1.4A 83 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 83mOhm Max, Q @ Freq: 32 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 6.2GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Inductance: 11 nH, Current Rating (Amps): 1.4 A.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
LQW15AN11NJ80D LQW15AN11NJ80D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0100.pdf Description: FIXED IND 11NH 1.4A 83 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Type: Wirewound
Q @ Freq: 32 @ 250MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 11 nH
Current Rating (Amps): 1.4 A
товару немає в наявності
LQW15AN11NJ80D LQW15AN11NJ80D Виробник : MURATA JELF243A-0100.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0402; 11nH; 1400mA; R: 0.083Ω; ±5%; LQW; 180mm
Manufacturer series: LQW
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Inductance: 11nH
Resistance: 83mΩ
Operating current: 1.4A
Roll diameter max.: 180mm
Tolerance: ±5%
Case - inch: 0402
Resonant frequency: 6.2GHz