Продукція > MURATA > LQW15AN12NG0ZD
LQW15AN12NG0ZD
LQW15AN12NG0ZD Murata
lqw15an12ng0z.pdf
Виробник: Murata
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.012uH 2% 100MHz 30Q-Factor Non Magnetic 0.5A 0.14Ohm DCR 0402 T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 8050 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 12NH 500MA 0.14OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±2%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 5.5GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Inductance: 12 nH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW15AN12NG0ZD LQW15AN12NG0ZD Виробник : Murata Electronics JELF243A_9114.pdf RF Inductors - SMD
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
LQW15AN12NG0ZD LQW15AN12NG0ZD Виробник : Murata Electronics JELF243A-9114.pdf Description: FIXED IND 12NH 500MA 0.14OHM SMD
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5.5GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 12 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
Мінімальне замовлення: 23
LQW15AN12NG0ZD LQW15AN12NG0ZD Виробник : Murata lqw15an12ng0z.pdf Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.012uH 2% 100MHz 30Q-Factor Non Magnetic 0.5A 0.14Ohm DCR 0402 T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±2%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 250MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 12 nH
Current Rating (Amps): 500 mA