LQW15AN12NH0ZD
LQW15AN12NH0ZD Murata Electronics
JELF243A_9114.pdf
Виробник: Murata Electronics
RF Inductors - SMD
на замовлення 553 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 12NH 500MA 0.14OHM SMD, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 5.5GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Inductance: 12 nH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW15AN12NH0ZD LQW15AN12NH0ZD Виробник : Murata Electronics JELF243A-9114.pdf Description: FIXED IND 12NH 500MA 0.14OHM SMD
Tolerance: ±3%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5.5GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Inductance: 12 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
на замовлення 9850 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 250MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 12 nH
Current Rating (Amps): 500 mA
товару немає в наявності
LQW15AN12NH0ZD LQW15AN12NH0ZD Виробник : MURATA JELF243A-9114.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 0402; 12nH; 500mA; R: 0.14Ω; ±3%; LQW; 180mm
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Inductance: 12nH
Operating current: 0.5A
Resistance: 0.14Ω
Tolerance: ±3%
Manufacturer series: LQW
Resonant frequency: 5.5GHz
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C