LQW15AN13NJ80D
LQW15AN13NJ80D Murata Electronics
JELF243A_0100.pdf
Виробник: Murata Electronics
RF Inductors - SMD
на замовлення 742 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 13NH 1.24A 0.093OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 93mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 5.2GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Inductance: 13 nH, Current Rating (Amps): 1.24 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW15AN13NJ80D LQW15AN13NJ80D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0100.pdf Description: FIXED IND 13NH 1.24A 0.093OHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 93mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5.2GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Inductance: 13 nH
Current Rating (Amps): 1.24 A
на замовлення 8900 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 250MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 13 nH
Current Rating (Amps): 1.24 A