LQW15AN13NJ8ZD
LQW15AN13NJ8ZD Murata Electronics
JELF243A-9138.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 13NH 1.24A 0.093OHM SM
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 93mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5.2GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 13 nH
Current Rating (Amps): 1.24 A
на замовлення 8884 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 13NH 1.24A 0.093OHM SM, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 93mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 5.2GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Inductance: 13 nH, Current Rating (Amps): 1.24 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
LQW15AN13NJ8ZD LQW15AN13NJ8ZD Виробник : Murata Electronics JELF243A-9138.pdf Description: FIXED IND 13NH 1.24A 0.093OHM SM
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 30 @ 250MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 13 nH
Current Rating (Amps): 1.24 A