LQW15AN14NJ80D
LQW15AN14NJ80D Murata Electronics
JELF243A-0100.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 14NH 1.15A 111 MOHM
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 111mOhm Max
Q @ Freq: 31 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5.2GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Inductance: 14 nH
Current Rating (Amps): 1.15 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 14NH 1.15A 111 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 111mOhm Max, Q @ Freq: 31 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 5.2GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Inductance: 14 nH, Current Rating (Amps): 1.15 A.
Інші пропозиції LQW15AN14NJ80D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW15AN14NJ80D LQW15AN14NJ80D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0100.pdf Description: FIXED IND 14NH 1.15A 111 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 31 @ 250MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 14 nH
Current Rating (Amps): 1.15 A