LQW15AN15NG8ZD
LQW15AN15NG8ZD Murata Electronics
JELF243A-9138.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 15NH 1.15A 0.114OHM SM
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 114mOhm Max
Q @ Freq: 31 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5.5GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 nH
Current Rating (Amps): 1.15 A
на замовлення 40000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 15NH 1.15A 0.114OHM SM, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 114mOhm Max, Q @ Freq: 31 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 5.5GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, Inductance: 15 nH, Current Rating (Amps): 1.15 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW15AN15NG8ZD LQW15AN15NG8ZD Виробник : Murata lqw15an15ng8z.pdf Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.015uH 2% 100MHz 31Q-Factor Non Magnetic 1.15A 0.114Ohm DCR 0402 T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
LQW15AN15NG8ZD LQW15AN15NG8ZD Виробник : Murata Electronics JELF243A_9138-1699493.pdf RF Inductors - SMD 15 NH 2%
Мінімальне замовлення: 31
LQW15AN15NG8ZD LQW15AN15NG8ZD Виробник : Murata Electronics JELF243A-9138.pdf Description: FIXED IND 15NH 1.15A 0.114OHM SM
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 31 @ 250MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Part Status: Active
Inductance: 15 nH
Current Rating (Amps): 1.15 A
Мінімальне замовлення: 29