LQW15AN16NG0ZD
LQW15AN16NG0ZD Murata Electronics
JELF243A-9114.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 16NH 370MA 0.24OHM SMD
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 240mOhm Max
Q @ Freq: 25 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 4.5GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Inductance: 16 nH
Current Rating (Amps): 370 mA
на замовлення 9820 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 16NH 370MA 0.24OHM SMD, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 240mOhm Max, Q @ Freq: 25 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 4.5GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Inductance: 16 nH, Current Rating (Amps): 370 mA.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
LQW15AN16NG0ZD LQW15AN16NG0ZD Виробник : Murata Electronics JELF243A-9114.pdf Description: FIXED IND 16NH 370MA 0.24OHM SMD
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 25 @ 250MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 16 nH
Current Rating (Amps): 370 mA