LQW15AN16NG80D
LQW15AN16NG80D Murata Electronics
JELF243A-0100.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: FIXED IND 16NH 1A 0.126OHM SMD
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 126mOhm Max
Q @ Freq: 31 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 5GHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Inductance: 16 nH
Current Rating (Amps): 1 A
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 16NH 1A 0.126OHM SMD, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 126mOhm Max, Q @ Freq: 31 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 5GHz, Material - Core: Non-Magnetic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Inductance: 16 nH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQW15AN16NG80D LQW15AN16NG80D Виробник : Murata Electronics JELF243A_0100.pdf RF Inductors - SMD 16 NH 2%
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
LQW15AN16NG80D LQW15AN16NG80D Виробник : Murata Electronics JELF243A-0100.pdf Description: FIXED IND 16NH 1A 0.126OHM SMD
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Drum Core, Wirewound
Q @ Freq: 31 @ 250MHz
Material - Core: Non-Magnetic
Inductance: 16 nH
Current Rating (Amps): 1 A