LQY33PN2R2M02L
LQY33PN2R2M02L Murata Electronics North America
L0075S0103LQY33P.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: INDUCTOR 2.2UH 720MA 1212
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 720MA 360 MOHM.
Інші пропозиції LQY33PN2R2M02L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LQY33PN2R2M02L LQY33PN2R2M02L Виробник : Murata Electronics North America L0075S0103LQY33P.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 720MA 360 MOHM
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LQY33PN2R2M02L Виробник : Murata Electronics o05e-522697.pdf Fixed Inductors 2.2uH Power Line Choke