LR1206-R068FW
LR1206-R068FW Welwyn (TT electronics)
lr.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Thick Film 1206 0.068 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LR1206-R068FW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LR1206-R068FW LR1206-R068FW Виробник : Welwyn Components / TT Electronics LR-3050159.pdf Current Sense Resistors - SMD 1206 68 mOhms 1%