LR1206-R22JW
LR1206-R22JW Welwyn (TT electronics)
lr.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Thick Film 1206 0.22 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LR1206-R22JW LR1206-R22JW Виробник : Welwyn (TT electronics) lr.pdf Res Thick Film 1206 0.22 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200