LR1206-R25FW
LR1206-R25FW Welwyn (TT electronics)
lr.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Thick Film 1206 0.25 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LR1206-R25FW LR1206-R25FW Виробник : Welwyn (TT electronics) lr.pdf Res Thick Film 1206 0.25 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200