LR2010-1R0FW
LR2010-1R0FW TT ELECTRONICS / WELWYN
2710381.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - LR2010-1R0FW - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1 ohm, ± 1%, 1 W, 2010 [Metrisch 5025], Dickschichtwiderstand
tariffCode: 85331000
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
Widerstandstyp: Universell
isCanonical: N
Widerstand: 1ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 5.23mm
euEccn: NLR
Produktpalette: LR Series
productTraceability: No
Nennspannung: 200V
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Produktbreite: 2.64mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1970 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - LR2010-1R0FW - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1 ohm, ± 1%, 1 W, 2010 [Metrisch 5025], Dickschichtwiderstand, tariffCode: 85331000, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 1W, Widerstandstyp: Universell, isCanonical: Y, Widerstand: 1ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 5.23mm, euEccn: NLR, Produktpalette: LR Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Produktbreite: 2.64mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LR2010-1R0FW LR2010-1R0FW Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 2710381.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - LR2010-1R0FW - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1 ohm, ± 1%, 1 W, 2010 [Metrisch 5025], Dickschichtwiderstand
tariffCode: 85331000
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
Widerstandstyp: Universell
isCanonical: Y
Widerstand: 1ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 5.23mm
euEccn: NLR
Produktpalette: LR Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 200V
Produktbreite: 2.64mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
LR2010-1R0FW LR2010-1R0FW Виробник : Welwyn (TT electronics) lr.pdf Res Thick Film 2010 1 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
LR2010-1R0FW LR2010-1R0FW Виробник : Welwyn Components / TT Electronics LR.pdf Current Sense Resistors - SMD 2010 1 Ohm 1%