LR2010-R047JW
LR2010-R047JW Welwyn (TT electronics)
lr.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Thick Film 2010 0.047 Ohm 5% 1W 500ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LR2010-R047JW LR2010-R047JW Виробник : Welwyn (TT electronics) lr.pdf Res Thick Film 2010 0.047 Ohm 5% 1W 500ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
LR2010-R047JW LR2010-R047JW Виробник : Welwyn Components / TT Electronics LR-3050159.pdf Current Sense Resistors - SMD 2010 47 mOhms 5%