LR2512-1R0FT1
LR2512-1R0FT1 Welwyn (TT electronics)
lr.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Thick Film 2512 1 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LR2512-1R0FT1 LR2512-1R0FT1 Виробник : Welwyn (TT electronics) lr.pdf Res Thick Film 2512 1 Ohm 1% 2W ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Кількість Ціна
LR2512-1R0FT1 LR2512-1R0FT1 Виробник : Welwyn Components / TT Electronics LR-1528312.pdf Current Sense Resistors - SMD 2512 1 Ohm 1%