LR2512-R47JW TT ELECTRONICS
Виробник: TT ELECTRONICS
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 470mΩ; 2W; ±5%; LR
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 2512
Case - mm: 6432
Resistance: 0.47Ω
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Conform to the norm: AEC-Q200
Manufacturer series: LR
на замовлення 3600 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 264
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 2512; 470mΩ; 2W; ±5%; LR, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 2512, Case - mm: 6432, Resistance: 0.47Ω, Power: 2W, Tolerance: ±5%, Conform to the norm: AEC-Q200, Manufacturer series: LR.