LR2F100K
LR2F100K TE Connectivity Passive Product
product-1622672-1.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 100K OHM 1% 3/4W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.382" L (3.50mm x 9.70mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 100 kOhms
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 100K OHM 1% 3/4W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±1%, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.382" L (3.50mm x 9.70mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 100 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LR2F100K LR2F100K Виробник : TE Connectivity Passive Product product-1622672-1.datasheet.pdf Description: RES 100K OHM 1% 3/4W AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 100 kOhms