LR2F300R
LR2F300R TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773241&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 300 OHM 1% 3/4W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.382" L (3.50mm x 9.70mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 300 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 300 OHM 1% 3/4W AXIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±1%, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.138" Dia x 0.382" L (3.50mm x 9.70mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 300 Ohms.