LR645N3-G-P003
LR645N3-G-P003 Microchip Technology
LR645-Data-Sheet-DS20005384.pdf
Виробник: Microchip Technology
Linear Voltage Regulators Linear Regulator IC
на замовлення 397 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 10V 3MA TO92-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Current - Output: 3mA, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 150 µA, Voltage - Input (Max): 450V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TO-92-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 10V, Part Status: Active, PSRR: 60dB (120Hz).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LR645N3-G-P003 LR645N3-G-P003 Виробник : Microchip Technology lr64520a062113.pdf Standard Regulator Pos 10V 0.003A 3-Pin TO-92 T/R
на замовлення 6000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
LR645N3-G-P003 LR645N3-G-P003 Виробник : Microchip Technology 20005384A.pdf Description: IC REG LINEAR 10V 3MA TO92-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Current - Output: 3mA
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 150 µA
Voltage - Input (Max): 450V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 10V
Part Status: Active
PSRR: 60dB (120Hz)