Продукція > LRC > LRC-LRF1206-01-R018-F
LRC-LRF1206-01-R018-F
Виробник:
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thick Film 1206 0.018 Ohm 1% 0.5W(1/2W) 900ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRC-LRF1206-01-R018F LRC-LRF1206-01-R018F Виробник : IRC (TT electronics) lr.pdf Res Thick Film 1206 0.018 Ohm 1% 0.5W(1/2W) 900ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200