LRCS0603-0R33FT5
LRCS0603-0R33FT5 TT ELECTRONICS / WELWYN
2710379.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - LRCS0603-0R33FT5 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.33 ohm, LRCS Series, 0603 [Metrisch 1608], 100 mW, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.45mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608]
Qualifikation: -
Nennleistung: 100mW
Widerstand: 0.33ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 300ppm/°C
Produktlänge: 1.6mm
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 0.85mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 680 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - LRCS0603-0R33FT5 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.33 ohm, LRCS Series, 0603 [Metrisch 1608], 100 mW, ± 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.45mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608], Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 100mW, Widerstand: 0.33ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 300ppm/°C, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: LRCS Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 0.85mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRCS0603-0R33FT5 LRCS0603-0R33FT5 Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 2710379.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - LRCS0603-0R33FT5 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.33 ohm, LRCS Series, 0603 [Metrisch 1608], 100 mW, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.45mm
rohsCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 100mW
Widerstand: 0.33ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 1.6mm
Produktbreite: 0.85mm