LRCS0805-0R04FT5
LRCS0805-0R04FT5 TT ELECTRONICS / WELWYN
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - LRCS0805-0R04FT5 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.04 ohm, LRCS Series, 0805 [Metrisch 2012], 125 mW, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.55mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012]
Qualifikation: -
Nennleistung: 125mW
isCanonical: Y
Widerstand: 0.04ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 600ppm/°C
Produktlänge: 2.01mm
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 4860 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - LRCS0805-0R04FT5 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.04 ohm, LRCS Series, 0805 [Metrisch 2012], 125 mW, ± 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.55mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012], Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 125mW, isCanonical: Y, Widerstand: 0.04ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 600ppm/°C, Produktlänge: 2.01mm, euEccn: NLR, Produktpalette: LRCS Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRCS0805-0R04FT5 LRCS0805-0R04FT5 Виробник : Welwyn Components / TT Electronics LR.pdf Current Sense Resistors - SMD 0.04 ohm 1% 200V Current Sense