LRF2010-R02FW
LRF2010-R02FW TT ELECTRONICS / WELWYN
2710381.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - LRF2010-R02FW - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.02 ohm, LRF Series, 2010 [Metrisch 5025], 1 W, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.84mm
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
Widerstand: 0.02ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 5.23mm
euEccn: NLR
Produktpalette: LRF Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Produktbreite: 2.64mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 1233 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - LRF2010-R02FW - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.02 ohm, LRF Series, 2010 [Metrisch 5025], 1 W, ± 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.84mm, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2010 [Metrisch 5025], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 1W, Widerstandstyp: Universell, Widerstand: 0.02ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 5.23mm, euEccn: NLR, Produktpalette: LRF Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Produktbreite: 2.64mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRF2010-R02FW LRF2010-R02FW Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 2710381.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - LRF2010-R02FW - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.02 ohm, LRF Series, 2010 [Metrisch 5025], 1 W, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.84mm
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 1W
Widerstandstyp: Universell
Widerstand: 0.02ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 5.23mm
euEccn: NLR
Produktpalette: LRF Series
Produktbreite: 2.64mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
LRF2010-R02FW LRF2010-R02FW Виробник : Welwyn Components / TT Electronics LR.pdf Current Sense Resistors - SMD 2010 20 mOhms 1% Flip Chip