LRF3W-R003JW
LRF3W-R003JW Welwyn (TT electronics)
lrf3w.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Thick Film 1225 0.003 Ohm 5% 3W ±550ppm/°C Wide Terminal SMD T/R
на замовлення 420 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 420
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRF3W-R003JW LRF3W-R003JW Виробник : Welwyn Components / TT Electronics LRF3W.pdf Current Sense Resistors - SMD 3 mOhms 5%
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
LRF3W-R003JW LRF3W-R003JW Виробник : Welwyn (TT electronics) lrf3w.pdf Res Thick Film 1225 0.003 Ohm 5% 3W ±550ppm/°C Wide Terminal SMD T/R