LRF3W-R05FW
LRF3W-R05FW Welwyn (TT electronics)
lrf3w.pdf
Виробник: Welwyn (TT electronics)
Res Thick Film 1225 0.05 Ohm 1% 3W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
на замовлення 1800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; 50mΩ; 3W; ±1%; 3.25x6.5x0.94mm, Type of resistor: thick film, Conform to the norm: AEC-Q200, Body dimensions: 3.25x6.5x0.94mm, Resistance: 50mΩ, Tolerance: ±1%, Power: 3W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRF3W-R05FW LRF3W-R05FW Виробник : Welwyn (TT electronics) lrf3w.pdf Res Thick Film 1225 0.05 Ohm 1% 3W ±100ppm/°C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
LRF3W-R05FW Виробник : TT ELECTRONICS Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 50mΩ; 3W; ±1%; 3.25x6.5x0.94mm
Type of resistor: thick film
Conform to the norm: AEC-Q200
Body dimensions: 3.25x6.5x0.94mm
Resistance: 50mΩ
Tolerance: ±1%
Power: 3W