LRF4W-R02FT18
LRF4W-R02FT18 TT ELECTRONICS / WELWYN
4255025.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - LRF4W-R02FT18 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.02 ohm, LRF4W Series, 1225 breit, 4 W, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.94mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1225 breit
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 4W
isCanonical: N
Widerstand: 0.02ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 3.25mm
euEccn: NLR
Produktpalette: LRF4W Series
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Produktbreite: 6.5mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 1760 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - LRF4W-R02FT18 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.02 ohm, LRF4W Series, 1225 breit, 4 W, ± 1%, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.94mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1225 breit, Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 4W, isCanonical: Y, Widerstand: 0.02ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 3.25mm, euEccn: NLR, Produktpalette: LRF4W Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Produktbreite: 6.5mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRF4W-R02FT18 LRF4W-R02FT18 Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 4255025.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - LRF4W-R02FT18 - Strommesswiderstand, Oberflächenmontage, 0.02 ohm, LRF4W Series, 1225 breit, 4 W, ± 1%
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.94mm
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 4W
isCanonical: Y
Widerstand: 0.02ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 3.25mm
euEccn: NLR
Produktpalette: LRF4W Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 6.5mm