LRMAP2512-R06FT4
LRMAP2512-R06FT4 TT ELECTRONICS / WELWYN
2899358.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - LRMAP2512-R06FT4 - CURRENT SENSE RES, 0R06, 3W, 2512
tariffCode: 85332100
Produkthöhe: 0.65mm
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [6432 Metric]
Widerstandstechnologie: Metal Alloy
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 3W
isCanonical: Y
Widerstand: 0.06ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 6.4mm
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 170°C
Produktbreite: 3.2mm
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 3047 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - LRMAP2512-R06FT4 - CURRENT SENSE RES, 0R06, 3W, 2512, tariffCode: 85332100, Produkthöhe: 0.65mm, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 2512 [6432 Metric], Widerstandstechnologie: Metal Alloy, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 3W, isCanonical: Y, Widerstand: 0.06ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 6.4mm, euEccn: NLR, Produktpalette: LRMA Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 170°C, Produktbreite: 3.2mm, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRMAP2512-R06FT4 Виробник : TT ELECTRONICS Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; 2512; 60mΩ; 3W; ±1%; 6.4x3.2x0.6mm
Type of resistor: thick film
Case - inch: 2512
Case - mm: 6432
Resistance: 60mΩ
Power: 3W
Tolerance: ±1%
Body dimensions: 6.4x3.2x0.6mm
Conform to the norm: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 260
LRMAP2512-R06FT4 LRMAP2512-R06FT4 Виробник : Welwyn Components / TT Electronics LRMA-3432755.pdf Current Sense Resistors - SMD 2512 60mOhms 1% Power