Продукція > VIKING > LRP12FTDRR100
LRP12FTDRR100
LRP12FTDRR100 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: power metal; sensing; SMD; 2512; 100mΩ; 3W; ±1%; -55÷170°C
Mounting: SMD
Resistance: 0.1Ω
Power: 3W
Tolerance: ±1%
Operating temperature: -55...170°C
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Case - inch: 2512
Case - mm: 6432
на замовлення 12610 шт:
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: power metal; sensing; SMD; 2512; 100mΩ; 3W; ±1%; -55÷170°C, Type of resistor: power metal, Kind of resistor: sensing, Mounting: SMD, Resistance: 0.1Ω, Power: 3W, Tolerance: ±1%, Operating temperature: -55...170°C, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Case - inch: 2512, Case - mm: 6432.