Продукція > MEAN WELL > LRS-100N2-12
LRS-100N2-12
LRS-100N2-12 MEAN WELL
LRS-100N2-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount 102W 12V 8.5A 200% Peak Power
на замовлення 329 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 102W, Power (Watts): 102W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.08" L x 3.82" W x 1.18" H (129.0mm x 97.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 373 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, CQC, cURus, EAC, UKCA, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 8.5 A.
Інші пропозиції LRS-100N2-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRS-100N2-12 LRS-100N2-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lrs-100n2-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 8.5A 102W 7-Pin Carton
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LRS-100N2-12 LRS-100N2-12 Виробник : MEAN WELL LRS-100N2-spec.pdf AC/DC, 102W, Вхід: 85-264VAC/120-373VDC, Вихід: +12V/8.5А, розміри 129х97х30 мм, -30...+70 C (високопікове) Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LRS-100N2-12 LRS-100N2-12 Виробник : MEAN WELL LRS-100N2-spec.pdf AC/DC, 102W, Вхід: 85-264VAC/120-373VDC, Вихід: +12V/8.5А, розміри 129х97х30 мм, -30...+70 C (високопікове) Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LRS-100N2-12 LRS-100N2-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LRS-100N2-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 102W
Power (Watts): 102W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.08" L x 3.82" W x 1.18" H (129.0mm x 97.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 373 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, CQC, cURus, EAC, UKCA
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 8.5 A