LRS-100N2-24
LRS-100N2-24 MEAN WELL USA Inc.
LRS-100N2-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 24V 101W
Power (Watts): 101W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.08" L x 3.82" W x 1.18" H (129.0mm x 97.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 373 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, CQC, cURus, EAC, UKCA
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 4.2 A
на замовлення 57 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 101W, Power (Watts): 101W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.08" L x 3.82" W x 1.18" H (129.0mm x 97.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 373 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, CQC, cURus, EAC, UKCA, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 4.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRS-100N2-24 LRS-100N2-24 Виробник : MEAN WELL LRS-100N2-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 100.8W 24V 4.2A 200% Peak Power
на замовлення 74 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LRS-100N2-24 LRS-100N2-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lrs-100n2-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 4.2A 100.8W 7-Pin Carton
на замовлення 6 шт:
товару немає в наявності