LRS-200-3.3 Mean-Well USA, Inc.
LRS-200-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 3.3V 40A 132W 9-Pin
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 132W, Packaging: Box, Power (Watts): 132W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 240 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, cURus, Efficiency: 83%, Voltage - Output 1: 3.3V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 40 A.
Інші пропозиції LRS-200-3.3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRS-200-3.3 LRS-200-3.3 Виробник : MEAN WELL LRS-200-SPEC.PDF AC/DC, 132W, Вхід: 90-132/180-264VAC/240-370VDC, Вихід: +3.3V/40А, розміри 215х115х30 мм, -25...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LRS-200-3.3 LRS-200-3.3 Виробник : MEAN WELL LRS-200-SPEC.PDF AC/DC, 132W, Вхід: 90-132/180-264VAC/240-370VDC, Вихід: +3.3V/40А, розміри 215х115х30 мм, -25...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LRS-200-3.3 LRS-200-3.3 Виробник : MEAN WELL USA Inc. LRS-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 132W
Packaging: Box
Power (Watts): 132W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 240 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, cURus
Efficiency: 83%
Voltage - Output 1: 3.3V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 40 A
LRS-200-3.3 LRS-200-3.3 Виробник : MEAN WELL LRS-200-spec.pdf Switching Power Supplies 132W 3.3V 40A 115Vac or 230Vac Enclosed